„W karnawale, w karnawale
dzieci bawią się wspaniale.
W karnawale każdy chce
tańczyć, śpiewać, bawić się”.

Karnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą. Zgodnie z tą tradycją 13 lutego 2024 r. Krasnoludki, Biedronki, Poszukiwacze i Odkrywcy  uczestniczyli w balu karnawałowym. Dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, piratów, strażaków, policjantów… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.  Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach prowadzonych przez animatorki z Gminnego Ośrodka Kultury: Panią Edytę, Panią Anię i Panią Beatę, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała ich do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszył śmiech, radość i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegał w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy Radzie Rodziców za współpracę przy organizacji balu oraz za piękny, walentynkowo – karnawałowy wystrój sali.

Jolanta  Drapała