9 czerwca 2026r.w Horyńcu-Zdroju odbyła się oficjalna konferencja podsumowująca projekty realizowane w ramach programu Erasmus+ pod hasłem: „Twój wybór: wypalenie czy spełnienie!”. Wydarzenie stanowiło zwieńczenie dekady międzynarodowych mobilności Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych, które trwale ukształtowały placówkę w obszarach innowacji STEAM, edukacji włączającej oraz cyfrowej […]
