„Kochana babciu, kochany dziadku,
dziś Wam przynoszę po jednym kwiatku,
do tego dokładam serdeczne życzenia,
 niech Wam się spełnią wszystkie marzenia!”

21 i 22 stycznia to niezwykłe daty w kalendarzu-święto wszystkich babć i dziadków. Dzień Babci i Dziadka również obchodzony był w naszym przedszkolu. Przygotowywane były przedstawienia w formie muzyczno-słownych wystąpień dzieci. Były wiersze, piosenki, tańce oraz scenki odgrywane przez dzieci. Fotorelacje i nagrania występów artystycznych dzieci zostały przesłane dziadkom za pomocą internetowych platform. Przedszkolaki z niewielką pomocą pań wykonały również prezenty i laurki z życzeniami. Dzień Babci i Dziadka to szczególne dni, kiedy to wnuki w najcudowniejszy sposób okazują swoim dziadkom miłość, wdzięczność i pamięć.

Alina Fircowicz