“Jest na świecie piękna istota, u której jesteśmy wiecznymi dłużnikami – Matka” 
(Mikołaj Ostrowski)

W dniu 26 maja 2023 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu wspaniałe święto – DZIEŃ MAMY. W tym pięknym dniu przedszkolaki z  ogromnym przejęciem i zaangażowaniem  zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne. Dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i  za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza.  Mamusie głośno oklaskiwały występy swoich pociech, a na ich twarzach można było zauważyć niesamowite emocje – uśmiech, wzruszenie i dumę. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły swoim kochanym Mamusiom własnoręcznie wykonane upominki. Uroczystość była podniosła ale i bardzo radosna, przebiegła w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

Jolanta Drapała