W dniu 09.04.2024 r uczniowie klas ósmych  odwiedzili szkołę w Oleszycach. Uczniowie mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną proponowaną przez szkołę. Ósmoklasiści  zobaczyli profesjonalnie wyposażone pracownie, poznali bazę dydaktyczną i zapoznali się ze specyfiką poszczególnych kierunków proponowanych przez szkołę, która jest jedną z pięciu szkół, nad którą nadzór sprawuje Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w województwie podkarpackim. Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w zwiedzaniu szkoły ,brali udział w quizie ,próbowali słodkich przekąsek, dostawali specjalne gadżety. Zapoznali się z nowoczesnym sprzętem rolniczym, zwiedzili także internat. Cały pobyt upłynął w miłej atmosferze, młodzież wróciła bardzo zadowolona być może dla  niektórych będzie to przyszła szkoła.

Irena Stelmach