„Dołącz do nas”- pod takim hasłem 21 kwietnia 2022 r. uczniowie klas ósmych uczestniczyli w Dniu Otwartym w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach.
                Po spotkaniu w auli szkoły, podczas którego Pani Dyrektor przywitała młodzież oraz uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny, ósmoklasiści zostali zapoznani z bogatą ofertą edukacyjną. Pod opieką nauczycieli zwiedzili budynek szkoły oraz  internat.            

                Największym zainteresowaniem cieszyły się pokazy praktyczne przy  stoiskach tematycznych. Ciekawym doświadczeniem była również możliwość przyjrzenia się pracy zaproszonych przedstawicieli pracodawców z powiatu lubaczowskiego z branży gastronomicznej.  Dwie nasze uczennice Kinga i Klaudia wzięły również udział w konkursie kulinarnym „MINI- MASTERCHEF”, w którym zdobyły wyróżnienie. Gratulujemy!!!

                Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.

Marta Lewko
Jolanta Szczerbinin
Irena Stelmach