W środę 27 kwietnia 2022 r. uczniowie klas ósmych mieli możliwość zapoznać się ofertą edukacyjną kolejnej szkoły ponadpodstawowej w naszym powiecie.

„JEDNA SZKOŁA

            WIELE MOŻLIWOŚCI

                         TWOJĄ DROGĄ DO PRZYSZŁOŚCI”    – pod takim hasłem odbyły się Dni Otwarte w Zespole Szkół im. gen Józefa Kustronia w Lubaczowie. Na wstępie głos zabrał Pan Dyrektor serdecznie witając przybyłych uczniów oraz opiekunów. Następnie odbyła się oficjalna część prezentacji kierunków kształcenia oferowanych przez szkołę. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia filmu promocyjnego szkoły oraz występów zespołu tanecznego
i sportowego.

Po oficjalnej części uczniowie zwiedzali szkołę i sprawdzali, w jakich warunkach będzie przebiegać nauka. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stanowiska tematyczne poszczególnych profili kształcenia, gdzie oprócz informacji o wymarzonym kierunku nauki
w szkole ponadpodstawowej uczniowie mogli wziąć udział w konkursach  i wygrać cenne nagrody.

Aneta Dydyk
Marta Lewko
Irena Stelmach