W dniu 22 czerwca obchodziliśmy święto naszego przedszkola Promyki Roztocza.

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu Razem w przedszkolu a następnie każda z grup przedstawiła krótką część artystyczną. Dzieci z przyjemnością korzystały z Dmuchanego Parku Rozrywki oraz bawiły się na boisku szkolnym. Wiele radości sprawiły dzieciom zabawy bańkami mydlanymi, rysowanie kredą, tory przeszkód oraz zabawy chustą animacyjną. Na uroczystość zostali zaproszeni Pani Dyrektor Dorota Ludwiczuk, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Dominika Kłos oraz Rodzice. Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc i zaangażowanie w zorganizowanie święta. To dzięki Państwu, mogliśmy przeprowadzić tę wspaniałą imprezę.

Wielkie słowa podziękowania przekazujemy również naszym sponsorom:
Producentowi wody mineralnej Rodowita z Krasnobrodu, Restauracji Hetman – Krystynie i Władysławowi Juzwa oraz przedsiębiorcy budowlanemu – Stanisławowi Kłosowi.

Anna Bizior