W lutym w naszej szkole odbył się konkurs “Czytania ze zrozumieniem 2023”. Uczestniczyli w nim uczniowie z klas drugich i trzecich. Pierwszy etap odbył się 16 lutego 2023 roku. Komisja konkursowa zakwalifikowała do drugiego etapu uczniów z najwyższą liczbą punktów. W dniu 28 lutego 2023 roku przeprowadzono drugi etap konkursu. Zwycięzcami zostały następujące osoby:

KLASY II

I miejsce – Patryk Kolbuszewski kl. II “b”

II miejsce – Lena Zelik kl. II “a

III miejsce – Wojciech Kłysewicz kl. II “b”

KLASY III

I miejsce – Hanna Woźny kl. III “a”

Mikołaj Nazarko kl. III “a”

II miejsce – Zuzanna Rawska kl. III “b”

III miejsce – Martyna Bąkała kl. III “a”

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce ;))

Konkurs przygotowali i przeprowadzili nauczyciele Zespołu Edukacji Wczesnoszkolnej.

Waleria Kornaga

Anna Pachla