Przedszkole w Horyńcu-Zdroju

 

O nas

Witamy w dziale AKTUALNOŚCI Przedszkola w Horyńcu-Zdroju.

Poniżej znajdziecie Państwo bieżące informacje i wiadomości na temat działalności placówki, komunikaty i relacje z wydarzeń.

shape

Aktualności

 

Przedszkolne wieści

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Z okazji dzisiejszego święta życzymy wszystkim Przedszkolakom aby codziennie spotykało Was coś miłego, fajnego i dobrego oraz uśmiechu od ucha do ucha. Z radością odkrywajcie piękno i wspaniałość świata. Niech dni spędzone w przedszkolu upływają Wam na rozwijaniu licznych talentów i przyjaźni życzą: wychowawcy. Jolanta […]

Stołówka szkolna

Na stronie głównej w menu Szkoły Podstawowej jak i Przedszkola w Horyńcu-Zdroju znajdą Państwo nową kategorię “Stołówka”. Znajdują się tam najważniejsze informacje dla rodziców takie jak: wysokość opłat, numer konta bankowego, telefon itp. Zamieszczony jest tam także aktualny na dany tydzień jadłospis. Zapraszamy do zapoznania […]

Wycieczka Pszczółek do Kresowej Osady

W dniu 28 czerwca dzieci z grupy Pszczółki uczestniczyły w wycieczce do Kresowej Osady. Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach florystycznych Las w szkle. Jolanta Parobi

Mamy Przedszkole PROMYKI ROZTOCZA w Horyńcu-Zdroju!

Dzień 22 czerwca 2022r. był wyjątkowy. Razem z latem zmienił się wizerunek naszego przedszkola – tego dnia świętowaliśmy nadanie mu nazwy. To zwieńczenie działań, które podejmowaliśmy przez cały rok szkolny: od decyzji o potrzebie nadania nazwy przedszkolu, przez liczne rozmowy do praktycznych czynności. Na początku […]

DZIEŃ MAMY U NAJMŁODSZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

26 maja w naszym przedszkolu odbywały się uroczystości z okazji Dnia Mamy, podczas których  najmłodsze przedszkolaki zaprezentowały swój program taneczno – wokalno – recytatorski. Dzieci bardzo się starały, żeby wierszem, piosenką i tańcem  podziękować mamom  za miłość, cierpliwość i troskę. Podczas przedstawień nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem […]

Skip to content