Przedszkole w Horyńcu-Zdroju

 

O nas

Witamy w dziale AKTUALNOŚCI Przedszkola w Horyńcu-Zdroju.

Poniżej znajdziecie Państwo bieżące informacje i wiadomości na temat działalności placówki, komunikaty i relacje z wydarzeń.

shape

Aktualności

 

Przedszkolne wieści

Bal karnawałowy w przedszkolu

„W karnawale, w karnawaledzieci bawią się wspaniale.W karnawale każdy chcetańczyć, śpiewać, bawić się”. Karnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą. Zgodnie z tą tradycją 13 lutego 2024 r. Krasnoludki, Biedronki, Poszukiwacze i Odkrywcy  uczestniczyli w balu karnawałowym. Dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Zamieniły […]

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

„Kochana babciu, kochany dziadku,dziś Wam przynoszę po jednym kwiatku,do tego dokładam serdeczne życzenia, niech Wam się spełnią wszystkie marzenia!” 21 i 22 stycznia to niezwykłe daty w kalendarzu-święto wszystkich babć i dziadków. Dzień Babci i Dziadka również obchodzony był w naszym przedszkolu. Przygotowywane były przedstawienia w […]

Wigilia w przedszkolu

Wigilia Bożego Narodzenia to  jeden  z  najpiękniejszych  dni  w  roku, na  który wszyscy czekamy  i  przeżywamy  go  uroczyście. W  naszym  przedszkolu  dzieci  każdego  roku  poznają  tradycje  i   zwyczaje  świąteczne  i  chętnie   uczestniczą  w  świątecznych przygotowaniach. Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia  zakończył się wspólną wigilią, która odbyła się 22 […]

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Jedzie Święty Mikołaj, Białą brodą świeci, Worek z prezentami Ma dla wszystkich dzieci. 06 grudnia nasze przedszkole odwiedził niezwykły i długo oczekiwany gość – Święty Mikołaj. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę. Trwało to jednak chwilę bo, […]

Skip to content