Przedszkole w Horyńcu-Zdroju

 

O nas

Witamy w dziale AKTUALNOŚCI Przedszkola w Horyńcu-Zdroju.

Poniżej znajdziecie Państwo bieżące informacje i wiadomości na temat działalności placówki, komunikaty i relacje z wydarzeń.

shape

Aktualności

 

Przedszkolne wieści

Cała Polska Czyta Dzieciom

Cała Polska Czyta Dzieciom to kampania społeczna promująca codzienne czytanie dzieciom jako kluczowy element ich rozwoju. Najważniejszym wydarzeniem w ramach tej kampanii jest Tydzień Czytania, skupiający uwagę na korzyściach płynących z czytania. XXIII edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom odbyła się w dniach 1-7 czerwca pod […]

Dzień Mamy w przedszkolu.

Dzień Mamy to wyjątkowe święto, które pozwala dzieciom wyrazić uczucia, jakimi darzą swoje mamy. Z tej właśnie okazji w naszym przedszkolu odbyły się przepiękne uroczystości.  Odświętnie ubrane przedszkolaki śpiewały wzruszające piosenki, recytowały wiersze i tańczyły. Po części artystycznej w dowód swojej miłości dzieci wręczyły mamusiom […]

DZIEŃ FLAGI W PRZEDSZKOLU

„Barwy Ojczyste” Cz. JanczarskiPowiewa flaga, gdy wiatr się zerwie.A na tej fladze biel jest i czerwień.Czerwień – to miłość.Biel – serce czyste…Piękne są nasze barwy ojczyste. 2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Po całym tygodniu zajęć poświęconych poznawaniu naszych symboli narodowych i najważniejszych miejsc […]

DZIEŃ  MARCHEWKI

4 kwietnia zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Marchewki. Głównym celem naszego świętowania było kształtowanie nawyków prozdrowotnych oraz zachęcenie do spożywania warzyw zarówno surowych jak i przetworzonych. Wszystkie nasze działania w tym dniu były związane z marchewką. Dzieci różnymi zmysłami poznawały to warzywo. Dowiedziały się jakie wartości […]

Powitanie wiosny

„Marzanno, Marzanno, ty zimowa PannoDziś Cię utopimy, bo nie chcemy zimy” W czwartek 21 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały nadejście wiosny. Ten wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy od rozmów o nowej porze roku oraz wesołych zabaw przy muzyce. Uśmiechnięte przedszkolaki wyruszyły na spacer aby pożegnać […]

Skip to content