Przedszkole w Horyńcu-Zdroju

 

O nas

Witamy w dziale AKTUALNOŚCI Przedszkola w Horyńcu-Zdroju.

Poniżej znajdziecie Państwo bieżące informacje i wiadomości na temat działalności placówki, komunikaty i relacje z wydarzeń.

shape

Aktualności

 

Przedszkolne wieści

Dzień Przedszkolaka

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.  Wszystkim przedszkolakom życzymy, abyście rośli […]

Prezent dla Promyków Roztocza

Co dzieci lubią najbardziej? Pierwsza moja myśl – BAJKI 🙂 A kiedy czyta mama, tata czy pani są najszczęśliwsze. Czy można więcej? Ależ tak! Można im czytać i pokazać. W poniedziałkowy poranek 21 czerwca 2023 r. panie wychowawczynie zaprosiły dzieci do magicznego lasu pełnego śpiewu […]

Jesteśmy Promykami Roztocza

W dniu 22 czerwca obchodziliśmy święto naszego przedszkola Promyki Roztocza. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu Razem w przedszkolu a następnie każda z grup przedstawiła krótką część artystyczną. Dzieci z przyjemnością korzystały z Dmuchanego Parku Rozrywki oraz bawiły się na boisku szkolnym. Wiele radości sprawiły […]

WYCIECZKA PSZCZÓŁEK I ODKRYWCÓW DO PARKU ŻYWIOŁÓW W BUDACH

7 czerwca przedszkolaki udały się na wycieczkę autokarową do Parku Żywiołów w Budach. Na miejscu czekało na dzieci wiele atrakcji. W Park Miniatur Kresowych  przedszkolaki oglądały  zamki i twierdze, będące niegdyś w posiadaniu Rzeczpospolitej, obecnie leżące na terytorium Ukrainy.  W  Dolinie Czasoprzestrzeni przenieśliśmy się do […]

Skip to content