Przedszkole w Horyńcu-Zdroju

 

O nas

Witamy w dziale AKTUALNOŚCI Przedszkola w Horyńcu-Zdroju.

Poniżej znajdziecie Państwo bieżące informacje i wiadomości na temat działalności placówki, komunikaty i relacje z wydarzeń.

shape

Aktualności

 

Przedszkolne wieści

Dzień Dinozaura w przedszkolu

“Dinozaurów świat niezwykły, tajemniczy, zaginiony… ” od zawsze interesuje kolejne pokolenia zarówno dzieci jak i dorosłych. W naszym przedszkolu Dzień Dinozaura był okazją dla dzieci do wykazania się wiedzą o tych niezwykłych zwierzętach. Nie zabrakło również zabaw muzycznych i ruchowych oraz pracy plastycznej. Zabawy w […]

Międzynarodowy Dzień Kota

“Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy” (Colette) 17 lutego przypada wyjątkowo przyjemne święto, a mianowicie… Dzień Kota! Każdy z nas  lubi te puszyste, mięciutkie zwierzątka, które są dostojne, inteligentne, zwinne i sprytne.  Tego dnia dzieci mogły przynieść do przedszkola maskotki […]

Walentynki w przedszkolu

14 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy Walentynki. W tym dniu królował kolor czerwony oraz kształt serca, a dzień przepełniony był różnorodnymi atrakcjami. Dzieci poznały historię oraz tradycje walentynkowe, szukały drugiej połówki serca, uczestniczyły w zabawach z balonami, a przede wszystkim dowiedziały się jak ważne jest […]

Bal Karnawałowy w przedszkolu

Bal karnawałowy wyczekiwany był przez przedszkolaków już od bardzo dawna. Wreszcie w dniu 31 stycznia 2023 roku w naszym przedszkolu już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, […]

Rekrutacja 2023

Szanowni Rodzice i Opiekunowie zachęcamy do zapoznania się z zasadami oraz terminami rekrutacji w 2023 roku. Do pobrania wzory formularzy.

Skip to content