Babuniu, Dziaduniu! W dniu Waszego Święta, 
Życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta,
Wy zawsze wszystko najlepiej wiecie, 
Smutno by było  Bez Was na świecie! 

Babcia i dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dlatego dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie i Dziadków na uroczystości z tej okazji. Jagódki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Mili goście gdy wreszcie przybyli mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta . Dzieci zaprezentowały wiersze , piosenki oraz tańce . Następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany  przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. 

Mariola Chmielowiec