Jest taki dzień. 
Bardzo ciepły choć grudniowy.
Dzień , zwykły dzień, w którym gasną wszystkie spory. 
Niebo-  Ziemi, Niebu- Ziemia.
Wszyscy wszystkim ślą życzenia

Tradycją w PPW w Werchracie jest organizowanie spotkań z rodzicami przed świętami Bożego Narodzenia. Jagódki recytowały wierszyki, śpiewały pastorałki. Pani Dyrektor Dorota Rachwalik, złożyła wszystkim piękne życzenia świąteczne. Ksiądz Artur Wojtowicz odczytał fragment Pisma Świętego opisujący narodziny Chrystusa.Z uśmiechem na twarzach, z opłatkiem w ręku składaliśmy sobie serdeczne życzenia. Następnie wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu przygotowanego przez rodziców, z pysznymi pierogami i aromatycznymi pierniczkami.                                           

Do dzieci przyjechał Święty Mikołaj z workiem prezentów. Przedszkolaki przywitały gościa piosenką To Mikołaj. Po otrzymaniu prezentów Jagódki pozowały do zdjęcia z Mikołajem.Czas upłynął w miłej i radosnej atmosferze.

Mariola Chmielowiec