Jedzie Święty Mikołaj

Białą brodą świeci

Worek z prezentami

Ma dla wszystkich dzieci.

06 grudnia nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość – Święty Mikołaj. Na spotkanie z nim przygotowywaliśmy się już wcześniej, poznając jego historię, jego dobroć okazywaną poprzez obdarowywanie wszystkich prezentami. Wreszcie nadszedł upragniony dzień, na który przedszkolaki czekały z utęsknieniem. Do naszego przedszkola przybył Święty Mikołaj. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę. Trwało to jednak chwilę bo, gdy tylko Mikołaj zaczął wręczać prezenty, na każdej buzi pojawił się szeroki uśmiech. Dziękujemy Ci Święty Mikołaju za odwiedziny i wielki worek prezentów. Czekamy na Ciebie znowu za rok. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie paczek.

Anna Bizior