Szkoła Podstawowa w Horyńcu-Zdroju

 

O nas

Witamy w dziale AKTUALNOŚCI Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józef Piłsudskiego w Horyńcu-Zdroju.

Poniżej znajdziecie Państwo bieżące informacje i wiadomości na temat działalności placówki, komunikaty i relacje z wydarzeń.

shape

Aktualności

 

Szkolne wieści

Nasi lekkoatleci na Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach LA w Lubaczowie

 Kalendarz sportowych imprez organizowanych przez Szkolnych Związek Sportowy rozpoczął się od zawodów indywidualnych LA. W dniu 16 września 2023r. odbyły się w Lubaczowie Powiatowe Igrzyska Dzieci LA. Naszą szkołę reprezentowali: Dagmara Pogorzelec w biegu na 60m, Zuzanna Chmielowiec również w biegu na 60m, Julia Petrykowska […]

Pierwsze starty naszych sportowców.

Pierwszy start naszych młodych sportowców miał miejsce w piątek 15 września w Lubaczowie, gdzie odbył się XXXIV Bieg im. gen. Józefa Kustronia.Tegoroczny bieg zorganizowany przez Dyrektora szkoły i Samorząd Uczniowski odbywał się pod nazwą „Biegnij wytrwale jak Kustroń”. W tym roku po raz kolejny uczestnicy […]

Akcja “Bezpieczna droga do szkoły”

W dniu 18 września 2023 r. w klasie Ia odbyło się spotkanie z dzielnicowym Posterunku Policji w Horyńcu-Zdroju mł. asp. Mateuszem Faszczowym. W ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Bezpieczna droga do szkoły” funkcjonariusz przekazał uczniom ważne informacje na temat bezpieczeństwa w czasie zabawy, w domu i w […]

Innowacyjna Szkoła Google

Nasza szkoła realizuje program “Innowacyjna Szkoła Google”. W ramach planów strategicznych Polski znajduje się ambitny program transformacji cyfrowej edukacji, zawierający m.in. zakrojony na szeroką skalę program zakupu urządzeń dla szkół oraz zwiększenie umiejętności cyfrowych nauczycieli i uczniów. W dzisiejszych czasach technologia i cyfrowe narzędzia są […]

Skip to content