Szkoła Podstawowa w Horyńcu-Zdroju

 

O nas

Witamy w dziale AKTUALNOŚCI Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józef Piłsudskiego w Horyńcu-Zdroju.

Poniżej znajdziecie Państwo bieżące informacje i wiadomości na temat działalności placówki, komunikaty i relacje z wydarzeń.

shape

Aktualności

 

Szkolne wieści

Sukcesy naszych warcabistów

W dniach 16-18 września 2022 roku w Białym Dunajcu odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach stupolowych. W dwudniowych zawodach udział wzięło ponad 60 najlepszych młodych warcabistów z całego kraju. O medale i tytuły mistrzowskie rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych, do 6 i 8 lat wśród chłopców i dziewcząt.

Jednostka Strzelecka 2033 w naszej szkole

21 września 2022 r. w naszej szkole gościli przedstawiciele Jednostki Strzeleckiej 2033 należącej do Związku Strzeleckiego „Strzelec”, której siedziba znajduje się w Bałajach niedaleko Lubaczowa.To spadkobiercy związków strzeleckich zakładanych od 1910 r. przez Józefa Piłsudskiego. „Strzelcy” zaprezentowali swój ekwipunek i zaprosili do wstąpienia w swoje […]

EKOfestiwal “Wspólnie dla klimatu”

16.09. 2022 r. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w EKOfestiwalu, zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Lubaczowie oraz Stowarzyszenie Geoturystyczne Roztocze Wschodnie. W tym roku akcja odbyła się pod hasłem „Wspólnie dla klimatu”. Po przyjeździe na miejsce uczniowie klasy VIIa w pierwszej kolejności […]

Plener malarsko-rysunkowy „Piękno natury w Parkach Krajobrazowych”.

„Patrzenie na piękno przyrody jest pierwszym krokiem do oczyszczenia umysłu.”                     -Albert Einstein    W piątkowe przedpołudnie 9 września odbył się plener malarsko-rysunkowypn. „Piękno natury w Parkach Krajobrazowych”. Był to plener zorganizowany dla uczniów naszej szkoły. Organizatorami […]

„Bezpieczna droga do szkoły”

            Wraz z początkiem roku szkolnego Zespół Szkół i Placówek Oświatowych we współpracy z Policją zadbał o bezpieczeństwo każdego ucznia. W dniu 14 września, w klasach I – III odbyło się spotkanie dzielnicowego Posterunku Policji w Horyńcu – Zdroju. W ramach akcji informacyjno – edukacyjnej […]

Skip to content