Szkoła Podstawowa w Horyńcu-Zdroju

 

O nas

Witamy w dziale AKTUALNOŚCI Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józef Piłsudskiego w Horyńcu-Zdroju.

Poniżej znajdziecie Państwo bieżące informacje i wiadomości na temat działalności placówki, komunikaty i relacje z wydarzeń.

shape

Aktualności

 

Szkolne wieści

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

W naszej szkole realizujemy Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Zapraszamy do zapoznania się z już zrealizowanymi założeniami programu.

KONKURS CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM 2023

W lutym w naszej szkole odbył się konkurs “Czytania ze zrozumieniem 2023”. Uczestniczyli w nim uczniowie z klas drugich i trzecich. Pierwszy etap odbył się 16 lutego 2023 roku. Komisja konkursowa zakwalifikowała do drugiego etapu uczniów z najwyższą liczbą punktów. W dniu 28 lutego 2023 […]

Rejonowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym Chłopców

27 lutego 2023 roku w Łopuszce Wielkiej odbyły się Rejonowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym Chłopców. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Jakub Rebuś, Oskar Głąb, Kacper Krzych na tym turnieju zdobyła II miejsce. Wywalczony wynik zapewnia drużynie udział w Wojewódzkim Finale w Tenisie Stołowym.Gratulujemy świetnego […]

Turniej w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

W dniu 04.02.2023roku w Lubaczowie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbył się turniej w Piłce Ręcznej Chłopców.Drużyna naszej szkoły po zaciętych, bardzo emocjonujących meczach ostatecznie uplasowała się na V miejscu w powiecie. Gratulujemy wyniku. Mirosław Partyka

Skip to content