Szkoła Podstawowa w Horyńcu-Zdroju

 

O nas

Witamy w dziale AKTUALNOŚCI Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józef Piłsudskiego w Horyńcu-Zdroju.

Poniżej znajdziecie Państwo bieżące informacje i wiadomości na temat działalności placówki, komunikaty i relacje z wydarzeń.

shape

Aktualności

 

Szkolne wieści

TYDZIEŃ PROFILAKTYKI

Jak co roku w naszej szkole odbył się tydzień profilaktyki trwał on od 13.02. 2024 do 16.02 2024 i prowadzony był według następującego harmonogramu 13.02.2024 – wtorek – lekcja 1 – klasa VIIIa – Elżbieta Huber, Irena Stelmach – „Prawne aspekty zachowania ryzykownego w internecie”; […]

Poczta walentynkowa

Już po raz kolejny Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole pocztę walentynkową. Kartki można było wrzucać od poniedziałku, a w środę skrzynka pękała w szwach! 14 lutego walentynkowy listonosz i jego pomocnicy roznosili pocztę po klasach. Na twarzach uczniów, gdy otrzymywali swoje walentynki, malowała się […]

Stypendia za wyniki w nauce i sporcie

    W piątek, 26 stycznia 2024 roku w holu Szkoły Podstawowej w Horyńcu-Zdroju odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów uczniom z najlepszymi wynikami w nauce i sporcie.   W wydarzeniu wzięli udział uczniowie, nauczyciele oraz dyrekcja szkoły. Pani dyrektor Dorota Rachwalik, która podkreśliła, że stypendia są […]

Wyjazd klas ósmych

W dniu 25 stycznia 12 uczniów klas ósmych wybrało się  do Zespołu Szkół Techniczno – Motoryzacyjnych w Tomaszowie Lubelskim. Na początek zapoznaliśmy się z prezentacją multimedialną o szkole, kierunkami kształcenia szkół branżowych i  technicznych oraz innymi aktywnościami szkoły. Następnie przyszedł czas na zwiedzanie hal produkcyjnych, […]

Robotyka w naszej szkole

W naszej szkole już od kilku lat uczniowie rozwijają swoje zainteresowania na zajęciach z budowy i programowania robotów. Początki swojej nauki z programowaniem rozpoczynają już w klasie drugiej z wykorzystaniem różnorodnych aplikacji na komputerze i tablecie. Drugoklasiści poznają także zasady programowania na robocie „Photon”. Uczą […]

Skip to content