Szkoła Podstawowa w Horyńcu-Zdroju

 

O nas

Witamy w dziale AKTUALNOŚCI Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józef Piłsudskiego w Horyńcu-Zdroju.

Poniżej znajdziecie Państwo bieżące informacje i wiadomości na temat działalności placówki, komunikaty i relacje z wydarzeń.

shape

Aktualności

 

Szkolne wieści

Cała Polska Czyta Dzieciom

Cała Polska Czyta Dzieciom to kampania społeczna promująca codzienne czytanie dzieciom jako kluczowy element ich rozwoju. Najważniejszym wydarzeniem w ramach tej kampanii jest Tydzień Czytania, skupiający uwagę na korzyściach płynących z czytania. XXIII edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom odbyła się w dniach 1-7 czerwca pod […]

Finał kampanii edukacyjnej “Ratujemy i uczymy ratować”

Radość, entuzjazm i mnóstwo pozytywnej energii! Tak w skrócie można podsumować realizację kampanii edukacyjnej “Ratujemy i uczymy ratować” w naszej szkole. Dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy uczniowie klas II-IV mieli niepowtarzalną okazję poznać tajniki udzielania pierwszej pomocy. Mali ratownicy z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w warsztatach […]

Drużyna chłopców klas IV w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Trójboju LA

W dniu 6 czerwca 2024r. drużyna chłopców w składzie: Mikołaj Nazarko, Błażej Gnyp, Oleksander Rypnowskyi, Karol Szkopiński i Antoni Trzebiński wzięła udział na stadionie Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej w Finałach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym. Do rywalizacji przystąpiło 23 zespoły chłopców, mistrzowie powiatów […]

XIII Powiatowy Turniej Wiedzy Psychologicznej

“Ludzie mający charakter postępują właściwie nie dlatego, że myślą, że zmieniają przez to świat, lecz dlatego, że nie godzą się na to, by świat ich zmienił”. Dzisiaj, 6 czerwca 2024 r., w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie nasi uczniowie wzięli udział w XIII Powiatowym Turnieju Wiedzy […]

Drużyna pływaków ZSiPO w Finale Wojewódzkim IMS w Dębicy

W dniu 3 czerwca 2024r. drużyna chłopców z klas VII i VIII w składzie: Michał Ludwiczuk, Dominik Motyka, Dominik Kopczyński, Daniel Marcicki, Michał Nazarko, Kacper Krzych i Mateusz Rawski wzięła udział w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym 6x50m dowolnym. Podczas bardzo zaciętej […]

Skip to content