Na przełomie stycznia i lutego 2022 roku w naszej szkole rozegrany został Szkolny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły. Turniej jest w naszej szkole imprezą cykliczną rozgrywaną od lat i co roku cieszy się dużą popularnością. W tym roku do udziału w turnieju zgłosiło się 72 uczniów. Uczniowie zostali rozpisani w trzech kategoriach wiekowych: I kategoria klasy IV- VI chłopcy, II kategoria klasy VI- VIII chłopcy oraz III kategoria IV-VIII dziewczęta. Zgłoszeni do turnieju rozgrywali mecze systemem „do dwóch przegranych,” wg. schematu rozpisanego przez nauczycieli wychowania fizycznego- koordynatorów turnieju. Dzieci i młodzież rozgrywali  mecze na przerwach, przed lekcjami i po lekcjach na świetlicy.

Po zaciętych niejednokrotnie rozgrywkach wyłonieni zostali najlepsi w tej dyscyplinie:

KATEGORIA  DZIEWCZĄT KLAS IV – VIII

I   miejsce – Zuzanna Zagrodzka

II  miejsce –Weronika Mazurkiewicz

III miejsce – Martyna Kiełbasa

IV miejsce –Katarzyna Wołczak

V miejsce – Amelia Kornaga

VI miejsce – Katarzyna Petryniak

KATEGORIA  CHŁOPCÓW KLAS IV – VI

I   miejsce – Jakub Papiernicki

II  miejsce – Jakub Rebuś

III miejsce – Karol Stępień

IV miejsce – Kacper Krzych

V  miejsce – Jakub Zarosa

VI miejsce – Andrzej Szmagara

KATEGORIA  CHŁOPCÓW KLAS VI- VIII

I   miejsce – Oliwier Maciąg

II  miejsce – Piotr Gliniak

III miejsce – Sebastian Kowal

IV miejsce – Miłosz Grabarz

V  miejsce – Miłosz Zelik

VI miejsce –  Kacper Żelisko

Zwycięzcy turnieju zostaną nagrodzeni na apelu szkolnym dyplomami i pucharami zakupionymi przez Gminną Komisję Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Horyńcu- Zdroju.

Mirosław Partyka