W mijającym półroczu nasi uczniowie wzięli udział w wielu konkursach plastycznych. Była to świetna okazja do rozwijania zainteresowań i zaprezentowania własnych pomysłów. Wiele prac zostało zauważonych i nagrodzonych. Młodzi artyści zdobywali nagrody i wyróżnienia w konkursach o różnej tematyce, prezentując kreatywność, zaangażowanie i talenty.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Dziękujemy za chęć podejmowania nowych wyzwań i godne reprezentowanie naszej szkoły. Cieszymy się z każdego sukcesu i zachęcamy do udziału w konkursach w kolejnym roku szkolnym.
Poniżej prezentujemy krótkie podsumowanie konkursów oraz osiągnięcia naszych młodych artystów:
„Las z mojej książki” – organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie i Nadleśnictwo Lubaczów
II miejsce: Anna Słodka
Marcelina Książek – III miejsce
Lena Burda – wyróżnienie
„Zaszczepieni są wśród nas” – organizator: SANEPiD w Lubaczowie
Bartosz Piotrowski – wyróżnienie
Aleksandra Gutkowska – wyróżnienie
„Kartka walentynkowa” – organizator: Miejski Dom Kultury w Lubaczowie
Bartosz Piotrowski – I miejsce
Patryk Kolbuszewski – II miejsce
Iga Krzyśkowska – II miejsce
Lena Zelik – III miejsce
Martyna Czarny – wyróżnienie
„Konkurs na przyrodniczo- ekologiczną ozdobę choinkową lub kartkę świąteczną” –organizator: Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu
Bartosz Piotrowski – I miejsce
Anna Antonik – III miejsce
Maja Bereza – wyróżnienie
„Tylko Anioły do mnie wysyłaj…”– organizator: Muzeum kresów w Lubaczowie:
Anna Antonik – III miejsce
Julia Zaremba – wyróżnienie
„Śniegiem otulone – zabytki wokół Ciebie” – organizator: Uniwersytet Rzeszowski:
Konrad Krzych – wyróżnienie
Marta Lewko
Katarzyna Szymeczko















