W mijającym półroczu nasi  uczniowie wzięli udział w wielu konkursach plastycznych. Była to świetna okazja do rozwijania zainteresowań i zaprezentowania własnych pomysłów. Wiele prac zostało zauważonych i nagrodzonych. Młodzi artyści zdobywali nagrody i wyróżnienia w konkursach o różnej tematyce, prezentując kreatywność, zaangażowanie i talenty.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Dziękujemy za chęć podejmowania nowych wyzwań i godne reprezentowanie naszej szkoły. Cieszymy się z każdego sukcesu i zachęcamy do udziału w konkursach w kolejnym roku szkolnym.

Poniżej prezentujemy krótkie podsumowanie konkursów oraz osiągnięcia naszych młodych artystów:

„Las z mojej książki” – organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie i Nadleśnictwo Lubaczów

II miejsce: Anna Słodka

Marcelina Książek – III miejsce

Lena Burda – wyróżnienie

„Zaszczepieni są wśród nas” – organizator: SANEPiD w Lubaczowie

Bartosz Piotrowski – wyróżnienie

Aleksandra Gutkowska – wyróżnienie

„Kartka walentynkowa” – organizator: Miejski Dom Kultury w Lubaczowie

Bartosz Piotrowski – I miejsce

Patryk Kolbuszewski – II miejsce

Iga Krzyśkowska – II miejsce

Lena Zelik – III miejsce

Martyna Czarny – wyróżnienie

„Konkurs na przyrodniczo- ekologiczną ozdobę choinkową lub kartkę świąteczną” –organizator: Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu

Bartosz Piotrowski – I miejsce

Anna Antonik – III miejsce

Maja Bereza – wyróżnienie

„Tylko Anioły do mnie wysyłaj…”– organizator: Muzeum kresów w Lubaczowie:

Anna Antonik – III miejsce

Julia Zaremba – wyróżnienie

„Śniegiem otulone – zabytki wokół Ciebie” – organizator: Uniwersytet Rzeszowski:

Konrad Krzych – wyróżnienie

Marta Lewko

Katarzyna Szymeczko