„Do zobaczenia w dorosłym życiu

Na innej drodze, na innym szlaku

Z bagażem wspomnień na dnie, w ukryciu

Wśród masy pytań w pełnym plecaku”

Uczniowie klas ósmych opuszczają już mury naszej szkoły. Uroczystość ich pożegnania w gronie Nauczycieli, Pracowników Szkoły, Rodziców i zaproszonych Gości odbyła się 22 czerwca 2022r.

Na początku uroczystości w hali sportowej uczniowie zatańczyli poloneza przy dźwiękach muzyki. Następnie w GOK-u odbyła się część oficjalna i artystyczna. W części oficjalnej miało miejsce  przekazanie sztandaru przez uczniów  klas ósmych uczniom klasy siódmej, przemówienie Pani Dyrektor oraz rozdanie nagród uczniom oraz podziękowania i gratulacje dla Rodziców. W części artystycznej absolwenci naszej szkoły wyrazili swoją wdzięczność Wszystkim, dzięki którym mogli dojść do tego etapu swojego życia, zdobyć wiedzę, wychowanie i najlepsze wspomnienia, z którymi wyruszą dalej. Wyruszą pełni nadziei, że to, co wykute w codziennym wspólnym trudzie doda im sił w  dalszej drodze.

Jolanta Szczerbinin