Miło nam poinformować o rozstrzygnięciu etapu szkolnego ogólnopolskiego konkursu plastycznego pod hasłem “Siła we mnie, przyjaciele wokół”. Konkurs ten został zorganizowany w ramach tegorocznej kampanii “Zachowaj Trzeźwy Umysł”, w której nasza szkoła uczestniczy już od wielu lat. 13 utalentowanych artystów z klas I- III przelało swoje pomysły na papier, pokazując, gdzie szukać wewnętrznej siły i jak ważna jest rola prawdziwych przyjaciół. Komisja konkursowa doceniła trud, wrażliwość i serce włożone w przygotowanie prac. 

Z ogromną radością ogłaszamy, że wszyscy uczestnicy otrzymali wyróżnienia! 

Dzięki wsparciu Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Horyńcu -Zdroju na wyróżnionych czekają niespodzianki:
– karnety na basen – idealne na aktywne i zdrowe spędzenie czasu,
– wyjazd na seans filmowy – już we wrześniu cała trzynastka wybierze się na wspólne kinowe emocje.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym, a są to: 
– Nikodem Dąbecki –  Ia
– Julian Koźlakowski –  Ia
– Hanna Kusiak – Ia
– Anna Mądrzyńska – Ia
– Tymon Szymeczko – Ia
– Tymon Cołta – IIa
– Zbigniew Krzyszkowski –  IIa
– Emilia Lignar – IIa
– Oliwier Łokczewski – IIa
– Julia Bożyk – IIIa
– Szymon Hałucha – IIIa
– Iga Sikora – IIIa
– Zofia Wojtowicz –  IIIa

Teraz trzymamy kciuki – wszystkie prace zostaną wysłane na etap ogólnopolski, gdzie będą reprezentować naszą szkołę!

Serdecznie dziękujemy rodzicom i wychowawcom za wsparcie oraz motywowanie młodych artystów, a Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z docenienie wysiłku uczniów i ufundowanie wspaniałych nagród!

Marta Lewko, Wiesława Pachla