Bal karnawałowy wyczekiwany był przez przedszkolaków już od bardzo dawna. Wreszcie w dniu 31 stycznia 2023 roku w naszym przedszkolu już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana i wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Razem z naszymi grupami Krasnoludki, Biedronki, Pszczółki i Odkrywcy, w balu uczestniczyły dzieci z Punktu Przedszkolnego w Werchracie. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu panią Anię- animatora zabaw dziecięcych, która zachęcała dzieci do tańca oraz różnych zabaw ruchowych z przygotowaną muzyką. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Dziękujemy Radzie Rodziców za współpracę przy organizacji balu. Jadwiga Banaś