25 listopada  będziemy obchodzić Dzień Pluszowego Misia. 
Grupa Jagódki w Werchracie już dziś uczestniczyła w obchodach tego święta. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – misiem. Każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień zaczął się od przedstawienia przyniesionych pluszaków. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach Pluszowy miś, Jadą, jadą misie. Dzieci miały okazję spróbować smacznego przysmaku misiowego- miodu. Na koniec dnia w dwóch zespołach  pomalowały bohatera dzisiejszego dnia. 
Ten dzień w PPW  był pełen uśmiechu i radości oraz wspólnej zabawy. Mam nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Mariola Chmielowiec