W drugim dniu lekkoatletycznych zmagań rozgrywanych w ramach Mistrzostw SZS rywalizowali zawodnicy z kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej.  Na stadionie MOSiR w Stalowej Woli panowały znakomite warunki pogodowe do uzyskiwania dobrych wyników. I tych oczywiście nie zabrakło. Blisko 500 młodych lekkoatletów walczyło o pierwsze w tym roku szkolnym medale i dyplomy FW IMS.
Uczniowie naszej szkoły Jakub Zarosa I Filip Gołębiowski w tych zawodach reprezentowali zarówno naszą szkołę jak i powiat lubaczowski. Jakub Zarosa w biegu na 1000 m z wynikiem 3:06 uplasował się na czwartej pozycji. Filip Gołębiowski w pchnięciu kulą po uzyskaniu wyniku 9 ,13 cm dostał się do ścisłego finału zawodów wojewódzkich. W finale zaś posłał kulę na odległość 9,42 cm co pozwoliło na uzyskanie 7 lokaty.

Zawodnikom oczywiście  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tadeusz Dziechciarz