Kalendarz sportowych imprez organizowanych przez Szkolnych Związek Sportowy rozpoczął się od zawodów indywidualnych LA.

W dniu 16 września 2023r. odbyły się w Lubaczowie Powiatowe Igrzyska Dzieci LA. Naszą szkołę reprezentowali: Dagmara Pogorzelec w biegu na 60m, Zuzanna Chmielowiec również w biegu na 60m, Julia Petrykowska w skoku w dal, Miłosz Kolbuszewski w biegu na 60m i Przemysław Mazur w skoku w dal.

Najlepszy wynik osiągnął Przemysław Mazur zdobywając w swojej konkurencji III miejsce

————————————————————————

23 września 2023r. w Lubaczowie w podobnych konkurencjach rywalizowali starsi uczniowie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Drużyna lekkoatletyczna naszej szkoły to: Katarzyna Petryniak w biegu na 100m, Gnyp Mikołaj i Filip Gołębiowski w pchnięciu kulą, Jakub Marcicki w biegu na 100m, Marcin Mazurkiewicz w biegu na 300m, Jakub Partyka i Jakub Zarosa w biegu na 1000m oraz Jakub Rebuś i Szymon Bereżański w skoku w dal.

Najlepsze w kategorii wiekowej wyniki to I miejsce Filipa Gołębiowskiego i II miejsce Jakuba Zarosy w swoich konkurencjach oraz awans do finału wojewódzkiego.

Na podium stanęła również Katarzyna Petryniak zajmując III miejsce w biegu na 100m.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Barbara Jóźwik-Przednowek
Mirosław Partyka