20 października w naszym przedszkolu odbyła się ważna uroczystość “Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przekroczyły próg  naszego przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się od powitania rodziców i dzieci przez Panią Wicedyrektor Dorotę Ludwiczuk . Następnie przedszkolaki wspólnie odśpiewały hymn przedszkola oraz każda grupa zaprezentowała swoją piosenkę. Po części artystycznej dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani, pomagać kolegom i zjadać wszystko z talerzy. Pani Dyrektor Dorota Rachwalik wielkim pędzlem i słowami „Pasuję Cię na wesołego i dzielnego przedszkolaka” pasowała każdego nowego przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz przypinkę z logo naszego przedszkola.

Wszystkim dzieciom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i dużo uśmiechu na co dzień!

Izabela Zelik