W wieczór andrzejkowy uczniowie z klasy 7b zamiast łamać sobie głowy nad znaczeniem kształtów odlanych z wosku, postanowili spędzić czas bardziej aktywnie.

Pełna entuzjazmu grupa udała się do kręgielni w Przemyślu. Była to doskonała okazja do zacieśnienia więzi, bo przecież czy jest lepszy sposób na zrozumienie kolegi niż razem próbować pokonać ostatni stojący kręgiel? Atmosfera była niesamowita, uczniowie ścigali się o tytuł króla kręgli, rozgrywali partie bilardowe oraz testowali swoja szybkość na cymbergajach. Nawiasem mówiąc, nie tylko kręgle były gwiazdą wieczoru – zjedzenie pysznej pizzy, podczas gdy reszta grupy walczyła na torze, dodatkowo umiliło czas.

Wieczór pełen zaskakujących chwil,  wspólnego śmiechu i fantastycznej zabawy z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Beata Nazarko
Barbara Jóźwik-Przednowek