“Ludzie mający charakter postępują właściwie nie dlatego,
że myślą, że zmieniają przez to świat, lecz dlatego,
że nie godzą się na to, by świat ich zmienił”.

Dzisiaj, 6 czerwca 2024 r., w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie nasi uczniowie wzięli udział w XIII Powiatowym Turnieju Wiedzy Psychologicznej organizowanym przez naszą Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną.

Reprezentowali nas uczniowie klasy VIIb – Maciej Kusiak, Mateusz Rawski, Daniel Marcicki i Michał Nazarko oraz uczeń klasy VIIIa – Karol Turowski przygotowywani przez panią Martę Lewko.

Chłopcy spisali się znakomicie!  Ważniejsze jednak jest to, że podjęli się przeczytania książki z obszaru neuropsychologii, co stanowi nie lada wyzwanie. Była to pozycja “Mężczyzna, który pomylił swoją żonę z kapeluszem” O. Sacks’a, światowy bestseller. To wartościowa i ambitna literatura.

Gratulujemy wyboru i czekamy na wyniki!

Dorota Ludwiczuk