Punkt Przedszkolny w Werchracie

 

O nas

Witamy w dziale AKTUALNOŚCI Punktu Przedszkolnego w Werchracie.

Poniżej znajdziecie Państwo bieżące informacje i wiadomości na temat działalności placówki, komunikaty i relacje z wydarzeń.

shape

Aktualności

 

Przedszkolne wieści

Dzień Przedszkolaka

” Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 września zbliża się, od najmłodszego aż do starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”. Dzień Przedszkolaka to ogólnopolskie święto mające na celu rozpowszechnianie edukacji przedszkolnej. W PPW w Werchracie to rokroczne kolorowe święto dzieci. Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły już w […]

Spotkanie integracyjne

Dnia 11 września 2022r dzieci z PPW z grupy Jagódki zostały zaproszone przez państwa Gnapów mieszkających w Prusiu na spotkanie integracyjne. Alek syn gospodarzy przygotował pizzę o różnych smakach. Chociaż na dworze panowała deszczowa aura dzieci bawiły dobrze. Spotkanie upłynęło w radosnej atmosferze. Mariola Chmielowiec […]

U mamy

Uroczystość z okazji Dnia Mamy odbyła się w Punkcie Przedszkolnym w Werchracie dnia 26 maja 2022r. Jagódki zaprezentowały program artystyczny. Na początku zaśpiewały piosenkę "Mamusiu kochana", następnie dzieci recytowały wiersze - życzenia. Na koniec zatańczyły taniec z serduszkami do utworu Abby. Mamusie w prezencie dostały kwiaty pelargonii ,które same sadziły i pielęgnowały oraz kolorowe ramki ze zdjęciami.

Chcę być dobrym Polakiem.

Polska flaga ma dwa kolory- biały i czerwony. Biel to dobro, czystość, szlachetność, czerwień – odwaga i waleczność.  Początek maja to tradycyjnie okres uroczystości upamiętniających najważniejsze wydarzenia i symbole, które zapisały się w historii polskiej państwowości. 1 maja- Święto Pracy, 2 maja-  Dzień Flagi RP,  3 maja- […]

Życzenia Wielkanocne

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych - Dorota Rachwalik - dyrektor Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Horyńcu-Zdroju

Skip to content