Punkt Przedszkolny w Werchracie

 

O nas

Witamy w dziale AKTUALNOŚCI Punktu Przedszkolnego w Werchracie.

Poniżej znajdziecie Państwo bieżące informacje i wiadomości na temat działalności placówki, komunikaty i relacje z wydarzeń.

shape

Aktualności

 

Przedszkolne wieści

Uroczystość pożegnania przedszkola w Werchracie

23 czerwca 2023 roku odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci kończące edukację przedszkolną. Był to dzień wyjątkowy, uroczysty, radosny dzień zadumy i wzruszeń, bowiem ten czas był niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców jak i pań. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, […]

Dzień Rodziny w Werchracie ?

Dom to miejsce wyjątkowe. Może być na końcu świata! Najważniejsza jest rodzina, czyli mama, ja i tata! Mama i tata to świat nasz cały, ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały, to dobre, czułe, pomocne ręce i kochające najmocniej serce…

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Co roku 22 kwietnia na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi.       Przyroda to nieodłączny element naszego życia, dlatego dbanie o nią jest naszym obowiązkiem. Od najmłodszych lat uczymy dzieci zasad recyklingu oraz kształtujemy w nich ekologiczną postawę. W PPW […]

Witaj Wiosno

Wiosna – cieplejszy wieje wiatr, Wiosna – znów nam ubyło lat,Wiosna, wiosna w koło, rozkwitły bzy.   Śpiewa skowronek nad nami, Drzewa strzeliły pąkami. Wszystko kwitnie wkoło, ja i ty. Obchody Pierwszego Dnia Wiosny były radosnym czasem wiosennych zagadek, wspólnych zabaw. Wiele radości sprawiło przedszkolakom przygotowanie zdrowych wiosennych kanapek. […]

Skip to content