Punkt Przedszkolny w Werchracie

 

O nas

Witamy w dziale AKTUALNOŚCI Punktu Przedszkolnego w Werchracie.

Poniżej znajdziecie Państwo bieżące informacje i wiadomości na temat działalności placówki, komunikaty i relacje z wydarzeń.

shape

Aktualności

 

Przedszkolne wieści

Sto lat Babciu i Dziadku!

Babuniu, Dziaduniu! W dniu Waszego Święta, Życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta,Wy zawsze wszystko najlepiej wiecie, Smutno by było  Bez Was na świecie!  Babcia i dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dlatego dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie […]

Wigilia w PPW w Werchracie

Boże Narodzenie to najbardziej oczekiwane święta przez nas wszystkich. W przedszkolu tworzymy sytuacje sprzyjające czynnemu uczestnictwu w tradycji. 21 grudnia obchodziliśmy uroczystość Wigili, Jagódki wraz z paniami, panią dyrektor Dorotą Rachwalik i rodzicami zasiadły do świątecznego stołu. Wszyscy zajęli miejsca przy odświętnie nakrytym stole, aby […]

Święta tuż, tuż… czas więc na pieczenie pierników

Święta tuż tuż…. czas na pieczenie świątecznych pierników. Czwartek był dniem gdzie Jagódki w oddziale przedszkolnym piekły pierniki. W szkole unosił się zapach przypraw korzennych. Dzieci wraz z chętnymi mamusiami panią Renatą Biszczanik i Wasyliną Łysakowską piekły aromatyczne ciasteczka. Przedszkolaki uczestniczyły w wykrawaniu wybraych kształtów […]

Witaj Święty Mikołaju

Nasz Św. Mikołaj.Dziś prezenty rozda nam, Pod choinkę włoży je, Byśmy mogli cieszyć się. 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek a w nim prezenty. Jagódki zaprosiły Mikołaja na krótki występ, […]

Skip to content