Punkt Przedszkolny w Werchracie

 

O nas

Witamy w dziale AKTUALNOŚCI Punktu Przedszkolnego w Werchracie.

Poniżej znajdziecie Państwo bieżące informacje i wiadomości na temat działalności placówki, komunikaty i relacje z wydarzeń.

shape

Aktualności

 

Przedszkolne wieści

Dzień Mamy Dzień Taty

Za wszystkie cudowne chwile, które wspominam tak miłe, Za jesień, zimę, wiosnę i lato. Dziękuję kochana Mamo i kochany Tato. Co można dać Mamie i Tarcie w dowód miłości?                                 Naszą specjalnością […]

Zdrowo jem, więcej wiem

29 kwietnia 2024 roku Jagódki samodzielnie przygotowały śniadanie . Dzieci poznały korzyści wynikające ze spożywania zdrowego śniadania, dowiedziały się jak ważna jest zbilansowana dieta bogata w produkty zbożowe i pięciu porcji warzyw, owoców i soków.                Po starannym  umyciu […]

Uśmiech dla Ziemi

Gdy już wszystko się zieleni.Obchodzimy Dzień dla Ziemi.Dla zdrowego życia trybu.Bez zatrucia i bez dymu. Światowy Dzień Ziemi to największe i najbardziej popularne święto ekologiczne na świecie. Jego celem jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za naszą planetę. W tym tygodniu […]

Wiosna ach, to Ty!

Wiosna, to pora roku niezwykle wyczekiwana przez wszystkie dzieci. Od samego rana w PPW w Werchracie trwały przygotowania do tego ważnego wydarzenia. Po śniadaniu dzieci wykonały ekologiczne Marzanny – symbole odchodzącej Zimy. Salę wypełniły kolorowe krepy bibuły i wycinanki. Następnie przedszkolaki udały się nad rzekę […]

Sto lat Babciu i Dziadku!

Babuniu, Dziaduniu! W dniu Waszego Święta, Życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta,Wy zawsze wszystko najlepiej wiecie, Smutno by było  Bez Was na świecie!  Babcia i dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dlatego dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie […]

Skip to content