Punkt Przedszkolny w Werchracie

 

O nas

Witamy w dziale AKTUALNOŚCI Punktu Przedszkolnego w Werchracie.

Poniżej znajdziecie Państwo bieżące informacje i wiadomości na temat działalności placówki, komunikaty i relacje z wydarzeń.

shape

Aktualności

 

Przedszkolne wieści

Bal Karnawałowy w przedszkolu

Bal karnawałowy wyczekiwany był przez przedszkolaków już od bardzo dawna. Wreszcie w dniu 31 stycznia 2023 roku w naszym przedszkolu już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, […]

Rekrutacja 2023

Szanowni Rodzice i Opiekunowie zachęcamy do zapoznania się z zasadami oraz terminami rekrutacji w 2023 roku. Do pobrania wzory formularzy.

Dzień Babci i Dziadka w PPW w Werchracie

“Babuniu, Dziaduniu w dniu Waszego Święta, życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta…”.  Dzień Babci i Dziadka to jeden z najbardziej niezwykłych dni w przedszkolu, kiedy możemy wspólnie z babcią i dziadkiem uczcić ich święto. Dnia 20 stycznia 2023 roku grupa Jagódki uczciła ten dzień składając dziadkom […]

Święta tuż, tuż – spotkanie wigilijne

Tradycją w PPW w Werchracie jest organizowanie spotkań z rodzicami przed świętami Bożego Narodzenia. Jagódki recytowały wierszyki, śpiewały pastorałki. Pani Dyrektor Dorota Rachwalik, złożyła wszystkim piękne życzenia świąteczne. Ksiądz Artur Wojtowicz odczytał fragment Pisma Świętego opisujący narodziny Chrystusa.Z uśmiechem na twarzach, z opłatkiem w ręku składaliśmy sobie serdeczne życzenia. Następnie wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu przygotowanego przez rodziców, z pysznymi pierogami i aromatycznymi pierniczkami.                         

ANDRZEJKOWE CZARY- MARY W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM W WERCHRACIE

W piątek 25 listopada 2022r. dzieci z Punktu Przedszkolnego w Werchracie przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Jagódki chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Przygotowane rekwizyty i świecie oraz unoszący się w powietrzu zapach topionego wosku stworzyły odpowiedni nastrój sprzyjający przepowiedniom. […]

Skip to content