28 maja 2022 roku w Narolu odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców. Uczniowie klas IV rywalizowali w 3 konkurencjach: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową i skok w dal zdobywając dla swoich drużyn punkty. Naszą szkołę reprezentowała zarówno drużyna dziewcząt, w składzie: Julia Petrykowska, Oliwia Kruk, Kamila Urban, Julia Hałucha, Zuzanna Soliszewska, jak i drużyna chłopców: Alan Kozłowski, Karol Wołczak, Oskar Żelisko, Przemysław Mazur, Konrad Smoliński.

Po bardzo emocjonującej rywalizacji i podliczeniu zdobytych punktów drużyna dziewcząt zajęła IV miejsce, natomiast drużyna chłopców wywalczyła I miejsce i możliwość reprezentowania powiatu w finale wojewódzkim.

Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym odbył się 8 czerwca 2022 roku w Kolbuszowej. Drużyna naszych chłopców w okrojonym przez chorobę składzie godnie reprezentowała nasz powiat, jednak bez większych sukcesów.

Gratulujemy!!!

Barbara Jóźwik-Przednowek