Ja przedszkolak dzielny. 
Będę zawsze uśmiechnięty.
Będę słuchał swojej pani i zjadał całe śniadanie.  
Będę się grzecznie bawił i pilnie uczył, żebym mamy i taty nigdy nie zasmucił.

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość dla przedszkolaków. W PPW w Werchracie miała ona miejsce 14 października 2022r. Dzieci z grupy Jagódki zaprezentowały swoją część artystyczną. Dla wszystkich przedszkolaków było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wiersze i śpiewały piosenki otrzymując od Pani Dyrektor i rodziców gromkie brawa. Nastepnie Pani Dyrektor Dorota Ludwiczuk przy użyciu czarodziejskiego pędzla dokonała pasowania na przedszkolaka najmłodszych uczestników uroczystości. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz magnes w kształcie serduszka.

Mariola Chmielowiec