19 czerwca uczniowie klasy 7a wzięli udział w pieszym rajdzie po malowniczych zakątkach gminy Horyniec-Zdrój. Piękna, słoneczna pogoda i doskonałe humory towarzyszyły nam od samego początku wyprawy. Wędrówkę rozpoczęliśmy w rezerwacie „Sołokija” w Dziewięcierzu, podziwiając stanowisko jałowca pospolitego i poznając walory przyrodnicze tego wyjątkowego miejsca. […]
